DULCEDO to wyjątkowa biżuteria z kamieni naturalnych  ♥

 

Twoja czerwona bransoletka szczęścia.

Jeśli bransoletki czerwone to tylko od Dulcedo.

Czerwona bransoletka szczęścia to doskonały sposób na przyciągnięcie do siebie dobrego nastroju i pozytywnej energii. Nasza bransoletka to nie tylko pięknie wykonany dodatek do Twojego stroju, ale również talizman szczczęścia, który przynosi pomyślność i ochronę.

bransoletki czerwone

Czerwona bransoletka sznurkowa szczęścia celebrytka, zyskaj ochronę czerwonej nici (talizman).

Zawiązywana na stałe delikatna bransoletka to modne bransoletki sznurkowe mające znamiona idealnej biżuterii dla tych, którzy chcą nosić swoje szczęście zawsze przy sobie. Nasza bransoletka na jedwabnej nici jest wykonana z wysokiej jakości kamieniami naturalnymi , które symbolizują miłość (kwarc różowy), pasję (labradoryt) i pozytywną energię (czarny onyks). Zawiązywanie bransoletki na stałe to tradycyjny sposób na zapewnienie sobie szczęścia i ochrony, a nasza bransoletka to doskonałe połączenie tradycji i nowoczesnego designu to po prostu modna biżuteria .

Znaczenie kiedy bransoletka czerwona jest na nadgarstku?

Czerwona bransoletka damska oznacza szczęście i pomyślność. Bransoletka starannie wykonana na czerwonej jedwabnej nitce. Bransoletkę nosimy na lewym nadgarstku z intencją. Dulcedo może wykonać na indywidualne zamówienie wersję srebrną bransoletki. Podczas zawiązywania czerwonej bransoletki należy pomyśleć życzenie, intencję z jaką zakładasz ją na nadgarstku. Gdy się przerwie moc czerwonej nici jedwabnej przyniesie szczęście i realizację Twojego marzenia. Będzie to Twój talizman szczęścia, który od dziś nie jest dostępny tylko w sklepie ezoterycznym. Czym będzie dla Ciebie czerwona bransoletka? Wszystkie bransoletki Dulcedo to skarb przynoszący szczęście dla ich właścicielek.

Bransoletka sznurkowa czerwona jest czarującym dodatkiem na Twoim nadgarstku, a czerwona bransoletka wykonana z miłością i dobrą energią to bomba energetyczna wspierająca Cię na codzień.

Jak wybrać bransoletki damskie ochronną z czerwonymi kamieniami naturalnymi?

Oczywiste jest, że bransoletki damskie sznurkowe mają właściwości ochronne, wiele osób na świecie nosi czerwone bransoletki na czerwonej nici jedwabnej o tym mówi także kabała, ale to temat na zupełnie oddzielny artykół. Czerwona bransoletka damska jest noszona dla wzmocnienia ochrony, postaw na delikatną biżuterię i znaczenie kamieni . W przypadku ich wykonania wybieramy jedwabne nici do bransoletek, zyskujesz wtedy ochronę czerwonej nici i ponadczasową sznurkową bransoletkę, następnie dobieramy kamienie wg potrzeb np. kamień miłości jak rubin czy różowy kwarc, bransoletka wykonana z czarnego turmalinu przyniesie podwójną moc kamieni szlachetnych i ochronę czerwonej nici . W kategorii czerwone bransoletki od Dulcedo znajdziesz wzory biżuterii wykonane z najpiękniejszych minerałów, jak bransoletka z czarnym turmalinem, bransoletka z herkimerem, bransoletka z kryształem górskim czy bransoletka z kwarcem różowym na miłość. Kwarc różowy inaczej kwarc różany przynosi najwięcej magi poszukującym szczęścia w miłości. Modne bransoletki starannie wykonane znajdziesz u mnie na bank!

Bransoletki damskie sznurkowe są w mojej kolekcji od 14 lat i długo ze mną jeszcze zostaną.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium