DULCEDO to wyjątkowa biżuteria z kamieni naturalnych  ♥

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
  • SSL Bezpieczne zakupy

  • 14 dni na zwrot towaru

  • Szybka wysyłka

  • korzystne ceny

  • sprawdzona jakość

Bransoletki szczęścia na czerwonej nitce 0
Bransoletki szczęścia, na czerwonej nitce.

Jak nosić bransoletkę szczęścia?

Bransoletki szczęścia są zwykle w kolorze czerwonym. Czerwona bransoletka to biżuteria, którą nosisz na lewym nadgarstku. Wykonany z bawełnianej, jedwabnej, nylonowej nici lub konopi i może występować w wielu różnych wariantach. Sote bez kamieni jest to po prostu zawiązana na stałe czerwona nić lub możesz nosić czerwoną bransoletkę z kamieniami naturalnymi, które wzmacniają znaczenie czerwonej nitki.

Co oznacza czerwona nitka?

Historia i znaczenie czerwonej bransoletki sięga starożytnych Chin, gdzie ludzie wierzyli, że noszenie tej bransoletki pomoże im chronić się przed złymi duchami i pechem. Czy tak jest do teraz? W dzisiejszych czasach wielu ludzi wciąż wierzy, że noszenie ich przyniesie im szczęście – ale za tą praktyką kryją się też inne znaczenia!

Bransoletka z czerwonego sznurka jest potężnym symbolem szczęścia i ochrony. Czerwona nitka noszona na lewym nadgarstku to zatrzymywanie dobrej energii dla siebie i nie oddawanie jej wampiram energetycznym. Więc jeśli tylko w Twoim otoczeniu są ludzie który wysysają z Ciebie energię, musisz nosić czerwoną bransoletkę.

Uważa się, że czerwony sznurek został stworzony przez bogów i boginie, którzy użyli go do związania nieba i ziemi. Mówi się, że czerwona bransoletka wykonana z nici przyniesie ci szczęście, miłość i ochronę przed złymi duchami. Noszone na codzień bransoletki przyciągają szczęście i dobrobyt.

Sama bransoletka ma wiele różnych znaczeń w zależności od tego, skąd ją masz. Wiele kultur i wiele miejsc przypisuje sobie jej pierwowzór.

* Wielu z nas twierdzi, że noszenia czerwona nitka wywodzi się z Kabały duchowa mistyczno-filozoficzna szkoła judaizmu.

* W Japonii znaczenie czerwonej nici symbolizuje przyjaźń między dwojgiem ludzi, którzy noszą je razem w ramach paktu przyjaźni (można to również zrobić za pomocą białych sznureczków).

* W Korei są noszone przez pary lub przyjaciół jako znak lojalności zawiązują sobie wzajemnie bransoletkę na czerwonym sznurku .

Czerwone bransoletki oznaczają więc pomyślność i pozytywne wibracje. Czerwona bransoletka ma mieć moc ochronną, a znaczenie czerwonej bransoletki dla każdego z nas może nieść coś innego. Zapraszam do mojej kolekcji czerwone bransoletki i chroń się przed złą energią.

Z miłością,

Kasia Sobieszczyk

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium