DULCEDO to wyjątkowa biżuteria z kamieni naturalnych  ♥

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
  • SSL Bezpieczne zakupy

  • 14 dni na zwrot towaru

  • Szybka wysyłka

  • korzystne ceny

  • sprawdzona jakość

Jakie kamienie dla zorganizowanej Panny? 0
Jakie kamienie dla zorganizowanej Panny?

Panny są znane ze swojego perfekcjonizmu, co może sprawiać wrażenie, że zawsze się spieszą. Ale prawda jest taka, że Panny są po prostu dobre w byciu dokładnym i zorganizowanym. Robią rzeczy i robią je dobrze.

Panna jest znakiem, który ceni ciężką pracę i poświęcenie ponad wszystko inne. Panna urodzona jest znana ze swojej analitycznej natury i zdolności do dostania się do aktualnej sytuacji. Ten znak często znajdzie się w pozycji lidera nad innymi, ponieważ jest tak bezpośredni w swoim podejściu do problemów i wyzwań.

Potrzeba porządku u Panny sprawia, że jest ona świetnym organizatorem, ale oznacza to również, że może obsesyjnie skupić się na szczegółach i stracić z oczu większe cele, jeśli poświęci zbyt wiele czasu na coś małego lub nawet średniego rozmiaru! Tendencja Panny do perfekcjonizmu może również prowadzić ją w dół niezdrowej ścieżki próbując kontrolować każdy aspekt swojego życia, kiedy nie jest to możliwe lub konieczne.

Kamienie przypisane temu zodiakowi to: karneol, agat, szafir czy cytryn

Natomiast mając na względzie uporczywe dążenie panny do perfekcji polecała bym coś na uczesanie tych uporczywych myśli. 

Istnieje wiele kamieni naturalnych, a niektóre są naprawdę wspaniałe. Ale te, które pomagają kierować sercem, są wyjątkowe.

Kamień, który pomaga kierować sercem jest prosty: to kamień, który od lat i lat siedzi na twoim ulubionym krześle, delikatnie prowadząc twoje stopy w jego kierunku za każdym razem, gdy siadasz. Jest tam od czasu, zanim się urodziłeś (a przynajmniej od czasu, zanim urodzili się twoi rodzice), i będzie tam długo po tym, jak ciebie już nie będzie.

Jak wygląda ten kamień? Wygląda jak kamień - ale to nie jest zwykły kamień. To specjalny rodzaj kamienia: taki, który rezonuje z Twoim oddechem i biciem serca. Kiedy go dotykasz, czujesz się jak w domu; kiedy na niego patrzysz, wszystko inne znika w nicości. A kiedy słyszysz jego głos... cóż, powiedzmy, że jeśli kiedykolwiek istniałaby ścieżka dźwiękowa dla miłości, to byłaby to właśnie ona!

A teraz zerknij na stronę DULCEDO i zobacz co Cię woła, bo właśnie w taki sposób najlepiej dopasujesz kamień idealny dla Ciebie w tym momencie.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium