DULCEDO to wyjątkowa biżuteria z kamieni naturalnych  ♥

 

Śmieje się, że w życiu trzeba mieć jakieś hobby i taka jest biżuteria ceramiczna od Dulcedo.

Ceramiczna biżuteria jest mniej przewidywalna, szczególnie moja, powstaje na zajęciach w szalone wieczorne poniedziałki, daje mi wiele radości i satysfakcji. 

Zapraszam do mojego świata ceramika po godzinach.

biżuteria z ceramiki

Ceramiczne Biżuteria Dulcedo - Ręcznie Robione i Unikalne dzieła sztuki.

W kategorii "biżuteria z ceramiki" na mojej stronie znajdziesz wyjątkowe i ręcznie robione naszyjniki, bransoletki, kolczyki i wiele innych, czekam tylko na piękne pomysły ceramiczne. Każdy element w tej kategorii jest wyjątkowy i posiada swój niepowtarzalny styl jubilerski.

Unikalna natura ceramicznej biżuterii.

Każdy element jest ręcznie wykonany, do ich wykonania wkładam całe serce i pasję w tworzenie tych wyjątkowych dzieł sztuki. Wszystkie elementy są wykonywane w wyjątkowych okolicznościach, co nadaje im jeszcze większą wartość.

Jak dbać o ceramiczną biżuterię?

To bardzo dobre pytanie, należy pamiętać, że delikatne ceramiczne elementy bywają kruche więc w nich nie śpimy, możemy je swobodnie umyć czy wyczyścić, by nadać im blasku. Prócz delikatnego traktowania nie wymaga ona specjalnych zabiegów chemicznych, czy polerowania. Tą delikatność ceramiczne kolczyki rekompensują różnorodnymi kolorami. A w przypadku moich prac zyskują dodatkowy blask w połączeniu z najpiękniejszymi naturalnymi kamieniam. Można więc się cieszyć podwójną mocą koloru! 

Zachęcam do zakupu ceramiczności.

Zapraszamy do eksplorowania biżuterii z ceramiki i wybierania elementów które poruszą Wasze serca, oraz najlepiej odzwierciedlą Twój unikalny styl. Odkryj unikalne elementy ceramiki i wyjątkową kolekcję Dulcedo i znajdź swój kształt, bo właśnie tu tkwi ich największy atut. Mnogość form i organiczne kształty ceramiki, to coś wyjątkowego.

Podsumowując...

Możesz zacząć swoją unikalna kolekcję biżuterii z ceramicznymi elementami, ich wykonanie ręczne gwarantuje, że zyskujesz unikatowe dzieło sztuki. Każda para kolczyków czy ceramiczny wisior posiada swój unikalny sznyt, elementy wykonuje pod okiem ceramików z wieloletnim starzem, co daje gwarancje najwyższej jakości biżuterii. Odkryj ceramiczne cacuszka i znajdź swój ulubiony element do swojej kolekcji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium