DULCEDO to wyjątkowa biżuteria z kamieni naturalnych  ♥

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
  • SSL Bezpieczne zakupy

  • 14 dni na zwrot towaru

  • Szybka wysyłka

  • korzystne ceny

  • sprawdzona jakość

Marzycielka to ja i ty 1
Marzycielka to ja i ty.

 

Naszyjniki marzycielki to biżuteria, która przypomina piękne błądzące po niebie chmury!

Wykonany jest z kamieni naturalnych, chciało by się wierzyć, że powstają wpadające w ziemską atmosferę niczym meteoryt i spalając się tworzą formę chmurki. Czy tak jest wiem tylko ja :). Gdy spadają z nieba, nagrzewają się i topią tworząc zabawne kształty, doświadczeni poławiacze chmurek wiedzą, że pojawiają się one zawsze chordami, ale niezwykle rzadko. Można je znaleźć w niewielu miejscach na świecie - moje odnaleziono w Indiach

A jak wpadłam na pomysł tych cacek. Całkiem niedawno przeżyłam przygodę z tymi kamieniami w pociągu w odległej krainie marzeń, kiedy zauważyłam, że współpasażerowie mojej podróży mają na sobie piękne naszyjniki. Zapytałam ich o ich znaczenie i dowiedziała się, że nazywają się „marzycielami”. Ludzie powiedzieli mi, że otrzymują te talizmany jako prezenty od członków rodziny lub przyjaciół, kiedy opuszczają dom w celu podjęcia pierwszej pracy lub nauki za granicą. Podróżnicy nosili je do powrotu do domu, aby każdy mógł zobaczyć, jak daleko zaszli i ile czasu minęło od opuszczenia domu.

Kiedy wróciłam z Indii z tymi pięknymi naszyjnikami w kształci chmurki, wiedziałam, że chce, aby inne osoby, które podróżowały daleko od swoich domów, też mogły je nosić! Rozpoczęłam więc piękną kolekcję, która jest niezwykłym amuletem w podróży.

Komentarze do wpisu (1)

27 marca 2023

Ja swoją zawsze mam w podróży.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium